תאורה לפינת אוכל אבירי השולחן העגול

אין מקום מיוחד מזה, בו מתקיים דיאלוג בין המטבח והסלון. בדרך כלל זוכה פינת האוכל, בשל היותה מקום המשמש למשפחה ל"ועידות כינוס", בגופי התאורה הכי שווים ומעוצבים – מה שרק מוכיח עד כמה המזון הוא הרבה יותר מסתם אוכל בחיינו...

התאורה המבוקשת: בהתחשב בסגנון, ריהוט ומיקום אדריכלי.

 

מדוע בוחרים רבים לשלב בחלל ביתם את התאורה המעוצבת של חברת ST-OR ומדוע ניתן דגש רב על בחירתה של תאורה לפינת אוכל, נכונה וייעודית ?
הצורך בתאורה מתאימה לאזור זה בבית הינו צורך נכון וראוי, שכן מקום זה מהווה נקודת מפגש מרכזית לכל בני הבית ובה נרצה ליצור אווירת רוגע ונינוחות אשר יובילו לכדי הרמוניה ונוחות מקסימאלית, הן בשעת סעודה, והן בשיחות או "אתנחתא" ממהלך חיי היום יום.
על כן, בחירה נכונה ופרקטית של תאורה לפינת אוכל, הינה חשובה ומהותית הן לצורך יצירת אווירה נכונה, נעימה ונוחה, והן לצורך התאמה עיצובית ושילוב נכון של גופי תאורה לפינת אוכל ביתית והתאמתם לעיצוב הבית.
נהוג לתת במה ראשית לתאורה בפינת האוכל,לבחור גופי תאורה בעיצוב נייטרלי לכלל הבית ובפינת האוכל לתלות גוף תאורה מרכזי,דקורטיבי שיעשה את הרושם המתבקש.
לקוחות המעוניינים בתכנון תאורה לפינת אוכל מוזמנים לפנות אלינו, לפגוש את צוות העובדים המסור, ליהנות משירות אישי ונעים ומליווי מקצועי. חיבור זה יוביל לבחירה נכונה ושילוב נכון של גופי תאורה למטבח, לקבלת עיצוב מושלם, וליצירת תאורה מתאימה ואווירה נעימה באזור פינת האוכל.

 

על עיצוב נכון והרמוניה מתבקשת לא מתפשרים, פונים אל צוות המומחים של החברה ונהנים מתכנון מקיף וממגוון רחב של גופי תאורה מעוצבים אשר בכוחם ליצור אווירה מושלמת ולהעצים את חשיבותה של כל פינת אוכל...

חברת ST-OR מספקת פתרונות תאורה ייחודיים ומדויקים מתוך מגוון רחב ביותר של מותגים בהתאמה אישית לצרכי כל לקוח. לקוחות החברה ייהנו משירותי ליווי מקצועיים של מעצבי תאורה ומומחים בעלי ניסיון עשיר וותק רב בתחום.

הצוות המקצועי ילווה את תהליך הבחירה בהתאמה מוחלטת לצורכי הלקוח, לעיצוב ביתו ולשילוב הנכון והראוי של תאורת חלל הבית ותאורה לפינת אוכל.

החברה מספקת גם שירותי ייעוץ וליווי ללקוחות עסקיים: אדריכלים, מעצבי פנים, חנויות, בעלי עסקים, משרדים וכיוב'.

הפעילות עם הלקוחות העסקיים והן עם הלקוחות הפרטיים מבוצעת באופן ייסודי תוך הקפדה מלאה ומוחלטת על מתן פתרונות התאורה המקצועיים, העכשוויים והמתאימים ביותר לכל מטרה וצורך, כגון: תאורה לפינת אוכל, תאורת חוץ וגן, תאורה לחדרי שינה, התאמת גופי תאורה לפינת אוכל, גופי תאורה למטבח ועוד.

בואו ליהנות היום מתאורה לפינת אוכל נכונה שתיצור אווירה מדהימה וייחודית בביתכם !