תאורה לגינה - חלומות פורחים

אין כמו גינה יפה ומטופחת להרחיב את הלב, בין אם היא מוקפדת ובין אם הצמחים בה מנקדים את השטח ברישול מכוון. התאורה המבוקשת: על התאורה בכניסה לבית לאפשר גישה נוחה ולהשתלב בצמחייה.

תאורה נכונה תעצים את הארכיטקטורה החיצונית של הבית או תיצור דרמה במקומות בהם היא חסרה. כך למשל, אפשר להציב תאורת הדרכה לצד שבילי כניסה, תאורה שתדגיש את הצמחייה ותיצור "תסריט לילה" או תאורת הצפה רומנטית למסיבה רבת משתתפים או לכוס יין בשניים. כך או כך – עליכם לדאוג גם לתאורה נכונה ומספקת כשמשחקים קלפים בגינה או קוראים עיתון בחוץ עם צרצורי הצרצרים.

 

מדוע בחירת תאורת גינה נכונה היא כה מהותית בחשיבותה ?

נוחות ושלוות השוהים בגינה חשובים עד מאוד, בין אם בעבורנו ובעבור בני הבית המבקשים ליהנות מגינת הבית, או שמא בעבור אורחינו אותם אנו מעוניינים לארח בחצר ביתנו באירוח מושלם, נעים וללא כל דופי.

על כן, בחירה נכונה ומקצועית של תאורה לגינה הינה הכרחית וחשובה, שכן בכוחה ליצור אווירה נכונה וייחודית, רצויה ועניינית.

חשיבותה הרבה של תאורת גן נכונה וטובה טמונה בכוחה הרב של תאורה זו ליצור מרחב נעים לשהייה וראוי למחיה.

הקפדה על איכות תאורת הגינה טמונה בהקפדה על תקנים למוגנות מיים המסומנת בדרגות IP.

כל גוף הנושא סימון IP54 ומעלה הינו גוף תאורה המסוגל לעמוד בתנאי חוץ(רטיבות גשם,חום,קור).

 

עמודי תאורה לגינה.... מה הם ? והאם הם הכרחיים בעבור גינתי ?

חלק בלתי נפרד מעיצוב תאורה לגינה, הוא ללא כל ספק השילוב הנכון שבין התאורה התלויה לבין עמודי תאורה לגינה אשר משלימים את העיצוב ההרמוני והמתבקש לתאורת חוץ. שימוש בעמודי תאורה יאפשר יצירת תאורה ממוקדת על אזור או על אובייקט ייחודי בחצר כגון עץ, פריט ריהוט ועוד.

 

האם ניתן לשלב בכל תאורת גן עמודי תאורה לגינה ?

שילוב נכון של עמודי תאורה לגינה בתכנית עיצוב תאורת החוץ ישלב דיוק ופרקטיות שימוש שכן בהתקנת עמוד התאורה לגינה יקבע המראה הכללי של החצר ואופי עיצובה.

את השילוב של עמודי התאורה יחד עם גופי תאורה לגינה נוספים ניתן לבצע ולקיים כמעט בכל גינה קיימת או מתוכננת, אך החשוב הוא להתייעץ עם אנשי המקצוע המומחים טרם הרכישה וההתקנה.

 

מעוניינים לרכוש ולהציב עמודי תאורה לגינה כחלק בלתי נפרד מתאורת גן ? אל מי פונים ואיך מתחילים ?

צוות העובדים המקצועי של חברת ST-OR מזמין אתכם להתרשם ממגוון המותגים ומוצרי הבוטיק הייחודיים של תאורת גינה של חברתנו, הכוללים גם עמודי תאורה לגינה בעלי שיק מעוצב.

נציגי החברה יספקו לכם רעיונות עיצוב ותכנון תאורה לצד שירות אמין, מקצועי ואישי, המותאם באופן מוחלט לצורכיכם ולחזונכם העיצובי לתאורת החוץ ולאווירה אותה תרצו ליצור.

הליווי המקצועי של עובדי החברה נעשה באופן פרטני ואישי לכל לקוח בכל מטרה, ועל כן שלל לקוחות החברה נהנים ממגוון עיצובים ומפתרונות תאורה "בוטיק" לתאורת גן.

צרו קשר עם נציגנו כבר היום לקביעת פגישת ייעוץ, ותוכלו להתרשם מהצוות המקצועי וממגוון הפתרונות האפשריים לתאורת חוץ וגן.